R Roelst New member 16 september 2013 #1 Afgelopen week heb ik de onderstaande setup in elkaar gezet. Ik ben benieuwd wat jullie er van vinden. Ik ben overigens nog niet helemaal tevreden. Het laaste beetje geel van het MSI moederbord wil ik nog weg zien te krijgen of zwart maken.
Afgelopen week heb ik de onderstaande setup in elkaar gezet. Ik ben benieuwd wat jullie er van vinden. Ik ben overigens nog niet helemaal tevreden. Het laaste beetje geel van het MSI moederbord wil ik nog weg zien te krijgen of zwart maken.
k.3nny Oldscool. 16 september 2013 #2 Gewoon lekker clean, geen poespas, als dat je smaak is, netjes toch ?
Hightower chef prutser 16 september 2013 #3 Ik snap die onderste fans niet , blazen ze nou omhoog de kast in?
R Roelst New member 16 september 2013 #4 sander11111 zei: Ik snap die onderste fans niet , blazen ze nou omhoog de kast in? Klik om te vergroten... Ja de onderste fans blazen allemaal lucht de kast in. De fans bij de bovenste radiator (push-pull) zijn de enige fans die lucht er uit zuigen. Ik hoop hiermee een kleine positieve druk te creëren in de kast om zo stof tegen te gaan.
sander11111 zei: Ik snap die onderste fans niet , blazen ze nou omhoog de kast in? Klik om te vergroten... Ja de onderste fans blazen allemaal lucht de kast in. De fans bij de bovenste radiator (push-pull) zijn de enige fans die lucht er uit zuigen. Ik hoop hiermee een kleine positieve druk te creëren in de kast om zo stof tegen te gaan.
R Roelst New member 17 september 2013 #6 Mijn build log op overclock.net is door NZXT op hun facebook gezet: https://www.facebook.com/nzxtcorp?fref=ts
Mijn build log op overclock.net is door NZXT op hun facebook gezet: https://www.facebook.com/nzxtcorp?fref=ts