Haha bedankt dan maar ,
maargoed stapje bij beetje gaat het misschien nog wel lukken ook zo 
Helaas kom ik nu tijdens de windows install ( waar ik dus de partities moet instellen ) voor een error en een rare fout.
Als eerste maakt hij nadat ik een eerste partitie heb gemaakt 3 bestanden aan :
1, Schijf 0 partitie 1; partitie
2, Schijf 0: niet-teogewezen ruimte; Overgebeven ruimte
3, Schijf 0: niet-teogewezen ruimte; Ook overgebleven ruimte, maar wel precies 746,5gb waar ik niks meer mee kan .... ?
Ik kan dan de overgebleven ruimte nog wel in partities verdelen maar die 2e overgebleven ruimte van 746,5 gb kan ik niks meer aan veranderen ?! ( fout 0x80042458 )
En als ik windows wil instaleren, op welke partitie dan ook, dan geeft hij :
"de hardware van deze computer ondersteunt mogelijk het opstarten in deze schijf niet. Zorg ervoor dat de schijfcontroller is ingeschakeld in het BIOS-menu van deze computer" .
Terwijl ik in de bios toch echt heb geselecteerd dat hij deze schijven moet gebruiken via de onboard raid controller ... :/