Het bekijken van dit forum als gast is beperkt
  • Vragen? Wacht niet langer op de antwoorden! Login of Registreer en plaats jouw vraag! Wij zullen je vragen z.s.m. beantwoorden.

Reageer op onderwerp

Ik heb zelf ervaring met die splitter inderdaad. Het signaal dat je pomp nodig heeft op de pwm draad hoeft niet zo krachtig te zijn 0,1 Ampere is al meer dan genoeg. De frequentie is wat de pomp oppakt en de voeding wordt elders van ontrokken. Je zou het kunnen zien als een laag 12v spanning.


Door de frequentie van de 12v te varieren wordt de draaisnelheid van de pomp beinvloed. Zonder dat signaal draait de pomp altijd op volle toerenbin combinatie met die splitter. Weet je overigens zeker dat de aansluiting op het moederbord pwm is? MSI (en andere fabrikanten) willen wel eens een 4-pin header monteren zonder dat daar een pwm regulator op zit.


De pomp is in ieder geval dik in orde (als reactie op je bericht hierboven).


Terug
Bovenaan