Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Normaal
Dude ik ben geen ventje. Ik ben 16 volgende maand 17.2. Ik zeg niet dat private servers BETER is. Ik zeg dat IK het LEUKER vind3. Ik zeg toch dat ik ook de officiële voor 6-7 maanden de officiële heb gespeeld. Snap echt niet waarom jij er zo'n probleem van maakt. Het gaat toch over mensen die WoW spelen?Betaal jij lekker 200-300 per jaar voor vermaak. Ik zie het Als een spelletje. Dat jij. Er nou verslaafd aan bent kan ik dus weinig aan doen.
Dude ik ben geen ventje. Ik ben 16 volgende maand 17.
2. Ik zeg niet dat private servers BETER is. Ik zeg dat IK het LEUKER vind
3. Ik zeg toch dat ik ook de officiële voor 6-7 maanden de officiële heb gespeeld. Snap echt niet waarom jij er zo'n probleem van maakt. Het gaat toch over mensen die WoW spelen?
Betaal jij lekker 200-300 per jaar voor vermaak. Ik zie het Als een spelletje. Dat jij. Er nou verslaafd aan bent kan ik dus weinig aan doen.