Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Normaal
Alles past zo op elkaar Je hebt nog wel een extra fitting nodig voor jouw kraantje (en eventueel een stop fitting voor de andere uiteinde van de kraan).Verder is 1 fles koelvloeistof vaak wel genoeg, maar 2 is aan te raden, zodat je reserve hebt.Reservoir kan je vergroten door een grotere tube erbij te nemen:https://www.highflow.nl/watercooling/reservoirs/toebehoren/ek-res-x3-tube-250-204mm.htmlhttps://www.highflow.nl/watercooling/reservoirs/tube-reservoirs/ek-res-x3-tube-400-354mm.htmlOm bochten te maken zonder buigen kan je bijvoorbeeld deze nemen (ook van andere merken beschikbaar, maar gezien je EK hebt):https://www.highflow.nl/watercooling/aansluitingen/fittingen/l-stukken/ek-af-angled-45-2f-g1-4.htmlhttps://www.highflow.nl/watercooling/aansluitingen/fittingen/l-stukken/ek-af-angled-90-2f-g1-4.htmlJe dient dan wel extra EK-HDC fittingen te bestellen, die komen dan aan elke uiteinde van een hoek fitting.
Alles past zo op elkaar
Je hebt nog wel een extra fitting nodig voor jouw kraantje (en eventueel een stop fitting voor de andere uiteinde van de kraan).
Verder is 1 fles koelvloeistof vaak wel genoeg, maar 2 is aan te raden, zodat je reserve hebt.
Reservoir kan je vergroten door een grotere tube erbij te nemen:
https://www.highflow.nl/watercooling/reservoirs/toebehoren/ek-res-x3-tube-250-204mm.html
https://www.highflow.nl/watercooling/reservoirs/tube-reservoirs/ek-res-x3-tube-400-354mm.html
Om bochten te maken zonder buigen kan je bijvoorbeeld deze nemen (ook van andere merken beschikbaar, maar gezien je EK hebt):
https://www.highflow.nl/watercooling/aansluitingen/fittingen/l-stukken/ek-af-angled-45-2f-g1-4.html
https://www.highflow.nl/watercooling/aansluitingen/fittingen/l-stukken/ek-af-angled-90-2f-g1-4.html
Je dient dan wel extra EK-HDC fittingen te bestellen, die komen dan aan elke uiteinde van een hoek fitting.