• Vragen? Wacht niet langer op de antwoorden! Login of Registreer en plaats jouw vraag! Wij zullen je vragen z.s.m. beantwoorden.

Reageer op onderwerp

Even update tussendoor. Blijkt dat de 45 graden rotaries van Monsoon niet allemaal gaan passen waar ik ze wilde hebben :/ Dus heb ik even de GPU block in zn lengte gemonteerd, de Apogee Drive ook andersom gedaan, en een kleine 90 graden fitting bijbesteld. Verder zat in een van de Monsoon lightport doosjes een standaard rotary, heb met hun gemaild voor vervanging. Maar toen werd ik ongeduldig en zag dat Freddy nog enkele op voorraad had, dus dan maar eentje bijbesteld. 


Vandaag wilde ik gaan sleeven maar heb een grote sneewond in mijn rechter duim dus pijnlijk om de sleeve te stretchen zo :p


Terug
Bovenaan