• Vragen? Wacht niet langer op de antwoorden! Login of Registreer en plaats jouw vraag! Wij zullen je vragen z.s.m. beantwoorden.

Reageer op onderwerp

Mjah, die shakes kosten ook een zak geld, hier bij ons is het 3eur voor een proteine bar en 2euro voor een shake.

En hier liggen ook een heleboel pillen, en die legde dat uit als je verf koopt, dat je zelf een 'pot' moet samen stellen.

Dus bv dan met verdunner, en meer groene kleur, enzo. Als je begrypt wat ik bedoel.


Terug
Bovenaan