Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Normaal
Freddy, in de bios staat alles pwm, nu sluit ik alles weer aan op de lt 5 controller maar weer 1 van de 3 gaat volluit en in aqua suite. maar de lt5 controller hefft 1 kanaal met 4 pinnen de rest met 3. maar moet ik dan niet splitkabel hebben van 3 pins??Het gekke is ook dat op me moederbord ik dus 2x4 fans met die 1 losse erbij goed krijg zodra ik dan de laatste splitter aansluit die gewoon volgas gaat, en als de fana van dan los probeer van de splitter die volgas gaat stuk voor stuk op het moederbord blijfen die wel per stuk rustig draaien..Ik kom er niet echt uit helaas..Nu aftellen voor me nachtdienst morgen weer even verder proberen
Freddy, in de bios staat alles pwm, nu sluit ik alles weer aan op de lt 5 controller maar weer 1 van de 3 gaat volluit en in aqua suite. maar de lt5 controller hefft 1 kanaal met 4 pinnen de rest met 3. maar moet ik dan niet splitkabel hebben van 3 pins??
Het gekke is ook dat op me moederbord ik dus 2x4 fans met die 1 losse erbij goed krijg zodra ik dan de laatste splitter aansluit die gewoon volgas gaat, en als de fana van dan los probeer van de splitter die volgas gaat stuk voor stuk op het moederbord blijfen die wel per stuk rustig draaien..
Ik kom er niet echt uit helaas..
Nu aftellen voor me nachtdienst morgen weer even verder proberen