• Vragen? Wacht niet langer op de antwoorden! Login of Registreer en plaats jouw vraag! Wij zullen je vragen z.s.m. beantwoorden.

Reageer op onderwerp

En dan komt er een bocht en komt die met zen M3 weer terug zwaai zwaai doen :031: Ik krijg het ervan op men heupen op het circuit. Komen ze met 250+ voorbij razen tot er een bocht is en dan zit ik weer achter die pipo's aan te rijden :eusa_snooty:


Nee ik heb het niet zo begrepen met motoren. Zegt me niets. Niet tegenstaande ik er wel kan inkomen dat je daar fun aan kan beleven ! Heb zelf tijdje Cagiva Mito gereden, model 916. Leuk maar werd het snel beu. Ik had die instapmotor gekocht in een opwelling omdat die racemonsters zoals die van jou er toch zo vet uitzien maar uiteindelijk paar maand later weer verkocht, kon me niet blijven boeien.


Terug
Bovenaan