Hey,
Winkelwagentje ziet er goed uit.
Maar wel een paar dingetjes waar je nog even naar kan kijken.
Cpu Blok: Het blok dat je gekozen hebt is prima, de xspc versie is inderdaad wat goedkoper, en qua koeling zal de EK misschien een paar graden beter zijn maar er is weinig verschil. Wil je het beste blok hebben, ga dan voor een blok van watercool, de heatkiller series, ietsje duurder maar ook weer ietsje beter dan de EK blokken. Eigenlijk alle waterblokken die je in de shop kan vinden zijn genoeg om je 3900X koel te houden (echt budget blokken zou ik wel overslaan)
Gpu backplate: Ik zou het wel doen, ook op de achterkant van je kaart zitten componenten die warm kunnen worden en wat koeling nodig hebben, ook zorgt zo'n backplate ervoor dat je net kaart wat steviger wordt en minder door zal zakken.
Reservoir: De pomp/res combo die je hebt gekozen is opzich prima, maar de pomp is wat aan de zwakke kant vergeleken met een DDC of D5. Het is waarschijnlijk wel genoeg power voor jouw loop maar zelf zou ik voor een iets sterkere pomp gaan. Hierdoor wordt het setje wel ietsje duurder.
Koelvloeistof: Alleen demiwater is niet genoeg, je gaat dan ook nog iets van een anti alg/roest toevoeging nodig hebben en je kan dan net zo goed een kant en klare mix kopen.
Slangen: Kijk voor de gein ook even naar de ZMT(zero maintenance tubing) van EK. Die zal een stukje langer meegaan en dan de slangen die je nu hebt uitgekozen.
Extra t-fitting: Degene die je hebt uitgekozen heeft al z'n eigen schroeffittingen eraan vast zitten en je kan net zo goed een t-splitter zonder fittingen kopen zodat je, mocht je ooit overstappen naar hard tubing, niet ook nog een nieuwe splitter hoeft te kopen maar alleen nieuwe schroeffittingen.
Temp sensor: Kijk HIER eens naar, dit is een 4 kanaals fancontroller met 4 tempsensor aansluitingen die je via usb kan besturen. Hier kan je zelf nog een flow sensor aan koppelen als je dat zou willen.