hoe tweak jij je windows dan?? want ik weet me god niet wat ik wel en niet moet doen om hem sneller te maken![]()
hoe tweak jij je windows dan?? want ik weet me god niet wat ik wel en niet moet doen om hem sneller te maken![]()
Je heb heel veel settings in het register die helpen en dan nog maxmem instellingen.. Zo kan je nog even doorgaan..Ik heb gewoon nu gewoon een CD van een Tweaked xp die meteen uber tweaked is na installatie..
Dan de meest effiente core zoeken.. Door affiniteit af te wisselen en kijken na een aantal runs welke core het beste is..
Zo kan je elke keer een klein deelte winnen.. Het gaat heel ver..
En hoe je xp snel krijg voor super pi ja google weet een hoop.. Ik heb het 1 x uitgezocht iso gemaakt en klaar.. Je begrijpt zelf wel dat ik hem niet share..
i7-3930K Testing!
TIP gebruik de juiste tweaks sommige tweaks werken niet goed met elkaar .een te kleine xp kan soms ook nadelig werken !
testen testen en testen ....
Zie nog niks..![]()
i7-3930K Testing!
Hier dan mijn score @ 4Ghz. Helaas werkte het ram niet mee, dus kregen we hem uiteindelijk niet hoger als 4,3Ghz. Binnenkort paar Domi's bestellen, dan zal het wel beter gaan.
![]()
Mmmm net 10 sec rond gehaald maar ik wacht K nog ff af :p ..
i7-3930K Testing!
Hier mijn resultI7 920 @ 4Ghz (20*200) en geheugen op 1600Mhz
Krijg alleen geheugen niet hoger.
1 stap hoger was 2005Mhz en dat pikt mijn mobo / geheugen combi niet.
Helaas.. Setje zou het wel moeten kunnen
mijn i5 2500k
9.048s
http://i56.tinypic.com/j9u7g0.png
Nog 1333mhz geheugen, wordt volgende week vervangen door een setje 1600mhz ripjaws X
geen memory tweaks gedaan, dus zou nog stuk sneller moeten kunnen![]()





162.3mhz te hoog![]()
I am Alpha and Omega, the beginning and the end. I will give unto him that is athirst, of the fountain of the water of life, freely. Revelations 21:6
- What a Mesh!!! Buildlog -
zitten er meer tussen van 4.2GHz, ik ga dit weekend is wat rommelen met timing en op 4ghz zetten![]()
Zo dan nu onder de 10sec => 9.953
Dat kan m'n oude vertrouwde 920 wel.
Multiplier verandert zodat het geheugen net onder de 2000 zit
i7 920 @ 4Ghz (21*191) Geheugen op 1900Mhz+
![]()
De regel stelt dat je binnen 0,02 Ghz van de 4 rond moet zitten.
Dat is dus ofwel <3,980 of >4,020 Ghz.
Dat anderen ook op die manier hebben gepost is geen excuus om je niet aan de regel te houden. Die zullen dan ook niet opgenomen worden.
Daarnaast is de topicstart al een jaar oud, ik betwijfel of hier nog wat mee gedaan wordt.
9.313seconde
4.017GHz
Met 1333mhz geheugen, dinsdag komt mn 1600mhz setje binnen![]()
Als hier mensen gebruik van kan maken wil ik het best verder gaan bijhouden.
Wellicht wel leuk aangezien we nu sandy bridge hebben.
i7-3930K Testing!
Zodra mijn 2600k terug is zal ik ook een tijd wagen
Ik ga voor 9.2sec...
i7 2500K|Maximus Gene-Z|RipJawX 4GB 2133 7-9-7-27-1T|HD 7950 |2x SSD 60 GB OCZ V2|CM 1000M|Samsung T240|