==========
Freddy:
Aparte topic gemaakt
==========
Hij (oplichter) doet/deed iets verkeerds en dan wil die jou daarna voor de rechter slepen?
Is hetzelfde als inbreker in jouw huis komt en jij mept hem dood uit zelfverdediging en jij moet de bak in, dat is toch BS?
Elke dief moet gewoon gelynched worden, goede dieven bestaan niet.
Voordat iemand met oplichtingspraktijken begint (ook als het onschuldig is , bijv screenshot van betaling, die nooit heeft betaald), beseft heus wel wat de risico's zijn.
Zo'n iemand mag niet ongestraft blijven rondlopen in ons maatschappij en meerdere slachtoffers maken en hij mag zich zeker niet beroepen op de wet van privacy.
Begrijp dit: als dief heb je geen rechten. afstraffen die handel.
Waarom moet een rechter een dief beschermen?
Er moet inderdaad ergens een blacklist zijn met oplichters (op internet).



LinkBack URL
About LinkBacks

Antwoord met Citaat
schrijf fouten zijn de special effects van mijn toetsenbord
We are the Highflowers, resistance is futile, you will be assimilated


. 99 van de honderd zou dat niet doen, zich terug trekken. Daarom
je hebt hem de gelegenheid gegeven



), zie je dat hij een voorwaardelijke boete van 250 euro heeft gehad. Met andere woorden, de rechter zegt dat het volgens de wet inderdaad niet mag, maar dat hij er verder geen enkele straf voor krijgt behalve als het een terugkerend patroon gaat worden. 
